Energetinis sertifikavimas

Kas tai yra energetinis sertifikavimas?

Energetinis sertifikavimas   – tai procesas, kurio metu yra nustatomas pastato energijos suvartojimas. Kiekvienam pagal reglamentą įvertintam pastatui yra skiriama tam tikra energetinio naudingumo klasė (nuo A iki G) ir suteikiamas tai patvirtinantis sertifikatas.

Nuo 2013 m. sausio 9 d. įsigalioję nauji Statybos įstatymo pakeitimai numato, kad parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą yra būtina nurodyti, kiek energijos suvartoja pastatas.

Energinis sertifikatas  nekilnojamojo turto savininkui suteikia galimybę savo turtą parduoti brangiau, jei šis įvertintas aukštesne naudingumo klase.

Energetinis sertifikavimas atliekamas pagal tokią tvarką:

  1. Kad Jums būtų suteiktas energetinio naudingumo sertifikatas , pirmiausiai turite pateikti prašymą,susisiekę su mumis telefonu + 370 686 53020 arba el.paštu info@kskompanija.lt .
  2. Pasirašę darbų vykdymo sutartį ir gavę pastato dokumentus, atvykstame apžiūrėti pastato.
  3. Patikriname Jūsų pateiktus dokumentus: pastato projekto ir kadastrinių matavimų bylą.
  4. Atliekamas energinis sertifikavimas   – skaičiuojamas pastato energinis naudingumas , gauti duomenys perduodami Jums, įvertinamos priemonės pastato naudingumui pagerinti.
  5. Galiausiai Jums suteikiamas energetinis sertifikatas .
  6. Verta žinoti, kad energetinio naudingumo sertifikatas galioja ne ilgiau kaip 10 metų nuo jo išdavimo.

Šiluminių tiltelių skaičiavimas

Atliekame pastatų ilginių šiluminių tiltelių šilumos perdavimo koeficientų skaičiavimus. Šiuos skaičiavimus privaloma atlikti sertifikuojant A, A+, A++ klasės pastatus.

Jei Jus domina energinis sertifikavimas ar ilginių šiluminių tiltelių skaičiavimas, maloniai kviečiame susisiekti: 8 686 53020  arba el.paštu: info@kskompanija.lt . Dirbame greitai ir kokybiškai visoje Lietuvoje!

Energinio naudingumo klasių A, A+ ir A++ projektavimas

Statinio projektavimo stadijoje, projektuojame energinio naudingumo klases. Pateikiame išsamias ataskaitas ir konsultacijas dėl pastatų energinio naudingumo klasių, priešprojektinių pasiūlymų stadijoje.